Smily Play Tablet

Smily Play Tablet. Smily Tablet wspomaga kreatywność, uczy samodzielności. Wesołe dźwięki, kolorowe przyciski oraz światełko zachęcają do działania. Wspomagają naukę głoskowania zgodnie z zasadami nauczania. Jest to zabawka edukacyjna przypominająca wyglądem przenośny komputer typu tablet....
86,23 * 123,26 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 70,76 zł

Opis

Smily Play Tablet.

Smily Tablet wspomaga kreatywność, uczy samodzielności. Wesołe dźwięki, kolorowe przyciski oraz światełko zachęcają do działania. Wspomagają naukę głoskowania zgodnie z zasadami nauczania. Jest to zabawka edukacyjna przypominająca wyglądem przenośny komputer typu tablet. Dedykowana dla maluchów między trzecim a szóstym rokiem życia.

Tablet działa na zasadzie dotykowej. Zabawa jest jednocześnie świetnym wprowadzeniem dziecka w świat mobilnych gadżetów. Na tablecie została umieszczona przejrzysta klawiatura dotykowa o układzie zawierającym także litery polskiego alfabetu. Pod każdą literą, na przycisku znajdują się obrazki i wyrazy. Przyporządkowanie obrazka zależne jest od tego, na jaką literę się zaczyna. Wyrazy umieszczone są zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ponadto urządzenie posiada przycisk funkcyjny odpowiedzialny za włączenie i wyłączenie zabawki. Wszystko to sprawia, że korzystanie z tabletu odbywa się w sposób analogiczny jak w prawdziwym urządzeniu.

Poprzez zabawę tablet uczy:

  • literek,
  • alfabetu,
  • słów,
  • literowania wyrazów,
  • logicznego myślenia.

Baterie 2 x AA (w zestawie).

Szczegóły - Smily Play Tablet

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również