SMOBY Wiaderko z akcesoriami FROZEN 16cm

Wiaderko z akcesoriami i konewką. Do piasku i nad wodę! Bajeczny zestaw z motywem postaci Disney'a to doskonała propozycja zabawy na świeżym powietrzu dla każdego małego dziecka. Zestaw składa się z kolorowego wiaderka, sitka, pełniącego także rolę pokrywki oraz łopatki, grabek i foremki. Wśród...

17.46 zł

-32%

25.71 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wiaderko z akcesoriami i konewką. Do piasku i nad wodę! Bajeczny zestaw z motywem postaci Disney'a to doskonała propozycja zabawy na świeżym powietrzu dla każdego małego dziecka.

Zestaw składa się z kolorowego wiaderka, sitka, pełniącego także rolę pokrywki oraz łopatki, grabek i foremki. Wśród akcesoriów nie zabrakło także konewki. Wykonane w technologii IML (wtopienie obrazka w plastik). Połyskujący efekt!

Smoby to francuska firma z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Dziś produkty Smoby , wytwarzane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość.

Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata.

Szczegóły - SMOBY Wiaderko z akcesoriami FROZEN 16cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt