Smok wawelski. Legenda polska FENIX Outlet

W prezentowanym wydaniu poznasz legendę o smoku wawelskim, którą powinien znać każdy. W niezwykle poręcznej formie, odnajdziesz bogactwo treści. Za sprawą barwnych, humorystycznych ilustracji, rytmicznego, wierszowanego tekstu lekcja przeszłości może być bardzo przyjemna i wesoła. Dwujęzyczny...
7,56 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,02 zł

Opis


W prezentowanym wydaniu poznasz legendę o smoku wawelskim, którą powinien znać każdy. W niezwykle poręcznej formie, odnajdziesz bogactwo treści. Za sprawą barwnych, humorystycznych ilustracji, rytmicznego, wierszowanego tekstu lekcja przeszłości może być bardzo przyjemna i wesoła. Dwujęzyczny przekaz pozwoli poznać smoka wawelskiego nie tylko kolejnym pokoleniom, ale także narodom, dzięki temu legenda wciąż będzie żywa.

Za treścią tytułu "Smok wawelski. Legenda polska FENIX" stoi Izabela Jędraszek.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Smok wawelski. Legenda polska FENIX". Zbiór krótkich historii to mądry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Smok wawelski. Legenda polska FENIX" udostępniło Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.