Smoki-obiboki

  • 9788365915283
  • 2 dni
Książeczka Smoki-obiboki stanowi drugą z serii publikacją skierowaną do najmłodszych czytelników oraz ich opiekunów.Smoczek Butelkowy, jego siostra bliźniaczka Butelka i brat: Smoczek Uspokajaczek wspierają Arka bohatera książki w wielu trudnych dla niego sytuacjach, dbają i troszczą się o niego....

13.05 zł

-13%

15.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Książeczka Smoki-obiboki stanowi drugą z serii publikacją skierowaną do najmłodszych czytelników oraz ich opiekunów.
Smoczek Butelkowy, jego siostra bliźniaczka Butelka i brat: Smoczek Uspokajaczek wspierają Arka bohatera książki w wielu trudnych dla niego sytuacjach, dbają i troszczą się o niego. Nadchodzi jednak czas, w którym muszą poświęcić długotrwałą przyjaźń dla dobra chłopca. Co się stanie ze Smoczkami i ich siostrą, Butelką? Czy porzucą swojego druha, czy może pozostaną z nim na zawsze, ryzykując jego zdrowiem? Czy przyjaźń przetrwa, a troska o dobro chłopca zostanie nagrodzona?
Ta ciepła historia napisana jest przystępnym dla maluchów językiem. Piękne ilustracje i proste, łatwe w odbiorze fragmenty pomogą dzieciom zrozumieć, dlaczego zbyt długie korzystanie ze smoczków i butelek nie sprzyja zdrowiu oraz prawidłowemu rozwojowi aparatu artykulacyjnego. Dodatkowe zadania, napisane czerwoną czcionką, utrwalają poznawane treści i zagadnienia.
Książeczka ta odwołuje się do pozytywnych uczuć Maluchów, które żywią one do swoich niemowlęcych akcesoriów. Pokazuje, że ich sympatia i przywiązanie są ważne, ale czasami należy pogodzić się ze zmianą, aby móc dorosnąć. Bo w końcu który maluch nie chce być duży i mądry?
Czytelnik otrzymuje narzędzie stworzone przez doświadczonego pedagoga i jednocześnie mamę trójki pociech.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Smoki-obiboki