Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii Outlet

Śnieżek - kot  i pies Węgielek jak dawniej mieszkają w swoim domku, wiodąc spokojne życie. Nadszedł jednak czas na nową Przygodę. Po podróży w daleki kosmos ("Śnieżek i Węgielek. Podróż do gwiazd") nasi przyjaciele wyruszają tym razem nieco bliżej, do wspaniałej Puszczy Amazońskiej. Co ich tam...
10,75 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,24 zł

Opis

Śnieżek - kot  i pies Węgielek jak dawniej mieszkają w swoim domku, wiodąc spokojne życie. Nadszedł jednak czas na nową Przygodę. Po podróży w daleki kosmos ("Śnieżek i Węgielek. Podróż do gwiazd") nasi przyjaciele wyruszają tym razem nieco bliżej, do wspaniałej Puszczy Amazońskiej. Co ich tam czeka? Z pewnością wiele niezwykłych roślin, zwierząt, ptaków i owadów. A barwna i gwarna puszcza skrywa wiele tajemnic - najwyższa pora, aby je poznać.

Wechterowicz Przemysław to autor historii "Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii".

"Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Jest to dość krótka książka - ma 26 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii" udostępniło Wydawnictwo Alegoria. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.