Bezzapachowy proszek do prania Comfort Sensitive uniwersalny 1,2kg.

Bezzapachowy proszek do prania Comfort Sensitive uniwersalny 1,2kg.

Bezzapachowy, łagodny dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze, skłonnej do podrażnień. Doskonały do prania ubrań niemowląt i dzieci. Testowany dermatologicznie. Wyprodukowany na bazie wysokiej jakości ekologicznych olejów mydlanych, jest całkowicie pozbawiony dodatków zapachowych, wybielaczy...

32.32 zł

-15%

38.02 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bezzapachowy, łagodny dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze, skłonnej do podrażnień. Doskonały do prania ubrań niemowląt i dzieci. Testowany dermatologicznie. Wyprodukowany na bazie wysokiej jakości ekologicznych olejów mydlanych, jest całkowicie pozbawiony dodatków zapachowych, wybielaczy optycznych, GMO (składników modyfikacji genetyczne), enzymów, barwników i konserwantów. Przeznaczony do prania automatycznego lub ręcznego do prania wszystkich rodzajów tkanin białych i kolorowych z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Nadaje się do prania w każdej temperaturze wody od 40 do 90 stopni.

Wskazówka: Do prania wełny czy jedwabiu użyj płynu do prania wełny i delikatnych tkanin.

Instrukcja prania: Przed praniem zapoznaj się z informacjami umieszonymi na metkach pranych ubrań i tkanin przez producenta, postępuj zgodnie ze wskazaniami dotyczącymi sposobu prania ubrań i tkanin, zawsze postępuj zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu.

Dozowanie: zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na opakowaniu proszku.

Składniki: > 30% roślinne oleje mydlane (między innymi ekologiczne, roślinne oleje mydlane*) substancja aktywna piorąca, 15 – 30% soda jako środek piorący i substancja wiążąca wapń, 5-15% cytrynian trisodowy jako substancja szybko wiążąca związki wapnia w zimnej wodzie, 5 – 15% krzemiany zapobiegające blaknięciu kolorów i przeciw korozji.

Ekologiczne piorące i czyszczące środki czystości certyfikowane przez Ecocert Greenlife wg. standardów Ecocert dostępne są pod adresem http://detergents.ecocert.com/en. Produkt certyfikowany Ecogarantie i Vegan Society.

89% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego,

* 8% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych.

Uwaga: Działa drażniąco na oczy.

Instrukcja bezpieczeństwa: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!

W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody z mydłem.

W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać i zasięgnąć porady lekarza.

  • Producent: Sodasan
  • Powiązane tematy: Wyprzedaż magazynu
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4019886050401
  • EAN: 4019886050401