Sodasan Ekologiczny płyn do prania wełny i delikatnych tkanin 750 ml

Sodasan Ekologiczny płyn do prania wełny i delikatnych tkanin 750 ml

Płyn do prania delikatnych tkanin tj. wełna, jedwab, alpaka, moher, tkaniny funkcjonalne, puch. Doskonale się nadaje do prania zarówno ręcznego jak i automatycznego. Całkowicie pozbawiony mydła i innych substancji zasadowych co pozwala jeszcze lepszej chronić i pielęgnuje najdelikatniejsze tkaniny....

27.10 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Płyn do prania delikatnych tkanin tj. wełna, jedwab, alpaka, moher, tkaniny funkcjonalne, puch. Doskonale się nadaje do prania zarówno ręcznego jak i automatycznego. Całkowicie pozbawiony mydła i innych substancji zasadowych co pozwala jeszcze lepszej chronić i pielęgnuje najdelikatniejsze tkaniny. Pamiętaj, postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta pranych tkanin.

Dozowanie: pranie ręczne: 20ml. na 10l. wody, pranie automatyczne: 35ml. na cykl, w przypadku mocnego zabrudzenia 45ml. na cykl.

Składniki: >30% woda, 5-15% cukrowe związki powierz-chniowo czynne (tenzydy niejonowe), siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymany z oleju kokosowego (tenzydy anionowe), <5% sól warzona, alkohol (etanol), sól warzona, lecytyna pochodzenia roślinnego, cytryniany, olejki eteryczne limonen i geraniol.

Zawiera limonen. Może wywoływać reakcję alergiczną. 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Ekologiczne piorące i czyszczące środki czystości certyfikowane przez Ecocert Greenlife wg. standardów Ecocert. 

Wskazówki bezpieczeństwa: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

W przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

W przypadku kontaktu z oczami: należy ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Usunąć soczewki kontaktowe, jeżeli to możliwe. Kontynuować płukanie.

Objętość netto: 750ml.

Termin przydatności produktu: 24 m-cy od otwarcia

Wyprodukowano w Niemczech przez Sodasan GmbH.

  • Producent: Sodasan
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4019886045070
  • EAN: 4019886045070