Sodasan Płyn do prania Sensitive uniwersalny 1.5 l

Bezzapachowy, łagodny dla osób z wrażliwą i delikatną skórze, skłonną do podrażnień. ZASTOSOWANIE: przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu we wszystkich temperaturach. WSKAZÓWKA: Do prania wełny lub jedwabiu użyj płynu do prania WEŁNY I DELIKATNYCH TKANIN....

29.99 zł

-5%

31.55 zł

Cena za L : 19.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Bezzapachowy, łagodny dla osób z wrażliwą i delikatną skórze, skłonną do podrażnień.

Zastosowanie: przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu we wszystkich temperaturach.

Wskazówka: Do prania wełny lub jedwabiu użyj płynu do prania wełny i delikatnych tkanin.

Dozowanie: zgodnie z wskazówkami producenta na opakowaniu, w przypadku silnego zabrudzenia, zalecane jest użycie naszego wybielacza i odplamiacza.

Instrukcja bezpieczeństwa: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

W przypadku połknięcia: Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem.

W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody z mydłem.

W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Składniki: > 30% woda, 15 – 30% mydło roślinne (anionowe środki powierzchniowo czynne), < 5% tenzydy cukrowe (niejonowe środki powierzchniowo czynne), citrate, soda, < 5% alkohol (etanol), gliceryna.

100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Ekologiczne detergenty i środki czyszczące certyfikowane przez Ecocert Greenlife wg. standardów Ecocert dostępne są pod adresem https://detergents.ecocert.com/en. Produkt zgodny wg standardów Ecogarantie (Certisys)  i Vegan Society.

Najlepiej zużyć: 24 m-ce od otwarcia.

Pojemność netto: 1500ml.

Wyprodukowano w Niemczech przez: SODASAN GmbH

Szczegóły - Sodasan Płyn do prania Sensitive uniwersalny 1.5 l

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt