Solana Młynek Avangarde z solą himalajską i ziołami prowansalskimi 200 g

Proponujemy Państwu młynek Avangarde wypełniony solą himalajską zmieszaną z ziołami prowansalskimi. Zioła prowansalskie to wysublimowana mieszanka ziół z Prowansji, która pobudza apetyt, a sól himalajska dostarcza nam 84 minerały i mikroelementy w formie łatwo przyswajalnej przez nasz organizm....

20.84 zł

Cena za kg : 104.2zł

Dodaj do schowka

Opis

Proponujemy Państwu młynek Avangarde wypełniony solą himalajską zmieszaną z ziołami prowansalskimi. Zioła prowansalskie to wysublimowana mieszanka ziół z Prowansji, która pobudza apetyt, a sól himalajska dostarcza nam 84 minerały i mikroelementy w formie łatwo przyswajalnej przez nasz organizm. Idealna do przyprawiania ryb, nadając im wyjątkowy smak i zapach. Stosowana także do przyprawiania zup i sosów. Szczególnie polecana do potraw tłustych i ciężkostrawnych.

Młynek ten można ponownie napełnić. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć 300g opakowanie uzupełniające gotowej mieszanki soli himalajskiej z ziołami prowansalskimi.

Młynek zawiera 200g soli himalajskiej z ziołami prowansalskimi.

Młynek Avangarde z głowicą ceramiczną sam w sobie stanowi doskonały prezent dla Pani Domu, a wypełniony zdrową solą spożywczą jeszcze podniesie wartość podarunku. Młynek ten posiada regulację grubości mielenia, co pozwala przyprawić potrawy wedle upodobania: posypując je drobnym pyłkiem solnym lub pozwalając aby grubsze kryształy soli powoli rozpuszczały się w potrawie.

Szczegóły - Solana Młynek Avangarde z solą himalajską i ziołami prowansalskimi 200 g

  • Producent: Solana
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: SOLNA92
  • EAN: 1100000033677

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt