Solgar Phosphatidylcholine Suplement diety 100 kaps.

Fosfatydylocholina dostępna w formie łatwych do połknięcia żelowych kapsułek.OPIS: Regularna suplementacja fosfatydylocholiny może wpływać pozytywnie na funkcje mózgu. Wspierając procesy zapamiętywania, uczenia i kojarzenia informacji. SKŁADNIKI: Koncentrat lecytyny sojowej Fosfatydylocholina;...
87,14
Cena za kaps. : 0.87zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 88,61 zł

Opis

Fosfatydylocholina dostępna w formie łatwych do połknięcia żelowych kapsułek.

OPIS:

Regularna suplementacja fosfatydylocholiny może wpływać pozytywnie na funkcje mózgu. Wspierając procesy zapamiętywania, uczenia i kojarzenia informacji.

SKŁADNIKI:

Koncentrat lecytyny sojowej Fosfatydylocholina; otoczka kapsułki: żelatyna; substancja glazurująca: gliceryna rośllinna.

Składniki aktywne

Ilość w porcji dziennej

(2 kapsułki)

Fosfatydylocholina 840 mg

SPOSÓB UŻYCIA:

Przyjmować dwie (2) kapsułki dziennie najlepiej podczas posiłków.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Szczegóły - Solgar Phosphatidylcholine Suplement diety 100 kaps.

  • Producent: Solgar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 033984022102
  • EAN: 033984022102
  • Wymiary: 12.7 x 6.4 x 6.4 cm

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>