Somat Sól do zmywarki 1.5 kg

Rekomendowane jest korzystanie z soli do zmywarki, kiedy woda w Twoim domu jest twarda lub gdy używasz detergentów bez funkcji soli. Sól do zmywarki Somat: Zapobiega osadzaniu się kamienia Zmiękcza wodę Zwiększa wydajność zmywarki Zapobiega zaciekom Wydłuża żywotność zmywarki
14,99
Cena za kg : 9.99zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Sól do zmywarki Somat to specjalistyczny środek, który zadba o idealną czystość naczyń, a także o długą żywotność Twojego sprzętu. Odkryj skuteczność niemieckiej technologii w swoim domu.

Specyfika i właściwości soli do zmywarki Somat

Sól do zmywarki Somat to produkt, który zapewnia kompleksową ochronę dla Twoich naczyń oraz zmywarki. Skutecznie usuwa tłuszcz i zaschnięte resztki jedzenia, jednocześnie chroniąc szkło przed matowieniem, a sztućce przed korozją.

Sól do zmywarki zawiera specjalny składnik, jakim jest soda, która nie tylko neutralizuje kwasowość wody, ale również ją zmiękcza. Tym samym pozwala na skuteczniejsze działanie detergentów, zabezpieczając sprzęt przed osadzaniem się kamienia, który może skrócić żywotność Twojej zmywarki.

Sól do zmywarki Somat - uniwersalność i bezpieczeństwo

Sól do zmywarki jest uniwersalnym produktem, nadającym się do każdego typu zmywarki, niezależnie od marki oraz modelu. Produkt gwarantuje doskonałe efekty zmywania, jednocześnie dbając o sprzęt.

Zachęcamy do zakupu soli do zmywarki Somat w naszym sklepie bee.pl. Zaufaj ekspertom i spraw, aby Twoje naczynia zawsze były idealnie czyste.

Szczegóły - Somat Sól do zmywarki 1.5 kg

  • Producent: Somat
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000100147293
  • EAN: 9000100147293
  • Wymiary: 20.8 x 14.1 x 4.6 cm

Składniki - Somat Sól do zmywarki 1.5 kg

Chlorek sodu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Napełnij solą właściwy zasobnik w zmywarce zgodnie z instrukcja obsługi. Zmywarka automatycznie dozuje odpowiednią ilość soli.

Przechowywać w temp. 5-40°C w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Najlepiej zużyć przed upływem 2 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Sól do zmywarki Somat nie nadaje się do celów spożywczych. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać zanieczyszczenia oczu. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>