Somat Żel do zmywarek Pogromca tłuszczu 2 x 630 ml

Somat Excellence 4w1 dla doskonale czystych i błyszczących naczyń! Wielofunkcyjna kapsułka – połączenie skutecznego proszku i 3 unikalnych żeli w biodegradowalnej, wodorozpuszczalnej folii. Doskonała czystość Idealny blask Ochrona delikatnych naczyń Ochrona zmywarki
54,99 * 59,99 zł
Cena za L : 43.64zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 48,58 zł

Opis

Poznaj doskonały żel do zmywarki od Somat - Pogromca tłuszczu w wygodnym zestawie 2 x 630 ml. Produkt stanowi gwarancję nieskazitelnej czystości naczyń, jednocześnie dbając o długotrwałe zachowanie sprawności Twojej zmywarki.

Żel do zmywarek Pogromca tłuszczu Somat - wydajność i skuteczność w walce z tłuszczem

Żel do zmywarek Pogromca Tłuszczu to prawdziwy mistrz w usuwaniu najtrudniejszych zabrudzeń. Wyjątkowa formuła żelu skutecznie rozpuszcza tłuszcz, pozostawiając naczynia czyste i błyszczące. Produkt ten nie tylko zmywa, ale także chroni Twoją zmywarkę. Zawarte w produkcie składniki aktywne zapobiegają osadzaniu się kamienia w zmywarce, gwarantując długotrwałą ochronę i sprawność urządzenia.

Żel wyróżnia się również wyjątkową wydajnością - jedno opakowanie to aż 21 cykli mycia! Produkt dostępny jest w wygodnym zestawie 2 x 630 ml, co zapewnia jeszcze dłuższą skuteczność działania.

Perfekcyjna czystość dla każdego rodzaju naczyń - Pogromca tłuszczu Somat

Bez względu na rodzaj naczyń i stopień ich zabrudzenia, żel Somat zapewni doskonałe rezultaty mycia. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennego mycia, jak i przy wyjątkowo trudnych do usunięcia zabrudzeniach.

Stosowanie produktu jest niezwykle proste, wystarczy dozować odpowiednią ilość żelu do komory zmywarki. Bez względu na wybrany program mycia, żel zawsze zapewni doskonałe rezultaty, pozostawiając naczynia lśniące, a zmywarkę w idealnym stanie.

Zaletą produktu jest również jego ekologiczny charakter. Opakowanie żelu wykonane jest z materiałów nadających się do recyklingu, a sam żel jest biodegradowalny. Wybierając pogromcę tłuszczu Somat, dbasz nie tylko o swoje naczynia i zmywarkę, ale również o środowisko.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu bee.pl i przekonaj się o doskonałych właściwościach żelu do zmywarki Somat. Zadbaj o swoje naczynia i zmywarkę, ciesząc się perfekcyjnymi wynikami mycia każdego dnia!

Szczegóły - Somat Żel do zmywarek Pogromca tłuszczu 2 x 630 ml

  • Producent: Somat
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101571820
  • EAN: 9000101571820
  • Wymiary: 25.2 x 18.2 x 6.95 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>