Song Of India Dyfuzor zapachowy - Madurai Jasmine 100 ml

Dyfuzor zapachowy z patyczkami o zapachu jaśminu (Madurai Jasmine). Esencja zapachowa została wyprodukowana z organicznego alkoholu z trzciny cukrowej oraz olejków eterycznych. Flakon z brązowego szkła stanowi elegancki element wyposażenia każdego pomieszczenia. Przyjemny aromat jest uwalniany...

46.48 zł

Cena za L : 464.8zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Dyfuzor zapachowy z patyczkami o zapachu jaśminu (Madurai Jasmine). Esencja zapachowa została wyprodukowana z organicznego alkoholu z trzciny cukrowej oraz olejków eterycznych. Flakon z brązowego szkła stanowi elegancki element wyposażenia każdego pomieszczenia. Przyjemny aromat jest uwalniany przez długi czas, przez co rozprzestrzenia się po pomieszczeniu tworząc przytulny i domowy klimat.

Objętość netto: 100 ml

Kraj pochodzenia: Indie

Sposób przygotowania i przechowywania

Aby otworzyć buteleczkę, należy usunąć korek przy pomocy korkociągu znajdującego się w zestawie. Umieścić patyczki w szyjce dyfuzora. Ilość patyczków dostosować do wielkości pomieszczenia (im mniejsze, tym mniej patyczków należy użyć). Co kilka dni odwracać patyczki, w celu wydobycia intensywniejszego zapachu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt łatwopalny. Trzymać z dala od ognia i źródła ciepła. Trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Unikać bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Dane producenta/dystrybutora

NITAI sp. z o.o., ul. Długa 16B lok. 33, 53-658 Wrocław

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Song Of India Dyfuzor zapachowy - Madurai Jasmine 100 ml

  • Producent: Song Of India
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8903833901433
  • EAN: 8903833901433