Song Of India Indyjskie perfumy w olejku – Dragons' Blood 10 ml

  • Song Of India
  • NITAI_SOI-266
  • 3-5 dni
Perfumy w olejku z roku na rok stają się coraz bardziej popularną alternatywą dla perfum w sprayu. Klientów przyciąga ich naturalny skład pozbawiony alkoholu, oryginalne zapachy wyróżniające z tłumu, jak również rzadko spotykana trwałość aromatu na skórze i ubraniu. Już odrobina olejku pozwala...

24.00 zł

Cena za L : 2400zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Perfumy w olejku z roku na rok stają się coraz bardziej popularną alternatywą dla perfum w sprayu. Klientów przyciąga ich naturalny skład pozbawiony alkoholu, oryginalne zapachy wyróżniające z tłumu, jak również rzadko spotykana trwałość aromatu na skórze i ubraniu. Już odrobina olejku pozwala cieszyć się wyraźną i przyjemną dla zmysłów kompozycją zapachową, która nie znika po pierwszych godzinach aplikacji. Dzięki temu perfumy w olejku uważane są za ekonomiczne rozwiązanie, gdyż wystarczają na długi czas użytkowania. Są przy tym poręczne, gdyż można je nosić zawsze przy sobie – w torebce, a nawet kieszonce – i dyskretnie aplikować.Dla kogo perfumy Dragons' Blood?
  • dla osób, które preferują zmysłowe, delikatne, w tym kwiatowe nuty zapachowe,

  • dla osób, które nie lubią ciężkich perfum,

  • dla osób, które szukają szlachetnej kompozycji aromatycznej idealnej na wieczór.Na czym opierają się perfumy Song of India - Dragons’ Blood?Bazują na żywicy z draceny (drzewa smoczego), która charakteryzuje się czerwono-brunatnym kolorem, co ma odzwierciedlenie w nazwie perfum (krew smoka). Wbrew nazwie zapach należy do kategorii delikatnych, zmysłowych, nieduszących. Żywica z draceny jest znanym surowcem w branży perfumeryjnej oraz aromaterapeutycznej. Perfumy Song of India zawdzięczają swą trwałość olejkom esencjonalnym z liści, kwiatów oraz kory drzewnej.Warto zwrócić uwagę:

Naturalne perfumy w olejku charakteryzują się tym, że ich zapach ewoluuje (dojrzewa) z upływem czasu. Sam olejek po dłuższym czasie może delikatnie zgęstnieć oraz zmienić barwę na ciemniejszą.Firma Song of India komponuje swoje perfumy już od 1932 r.

Oryginalny produkt pochodzenia indyjskiego.

Opakowanie: szklana buteleczka zakończona aplikatorem kulkowym (roll-on).

Objętość netto: 10 ml ZASTOSOWANIE:

Nakładać bezpośrednio na skórę za pomocą aplikatora kulkowego. Najlepsze miejsca stosowania to kark, szyja, okolice za uszami, zgięcia łokci i nadgarstki.

Inne zastosowania: odrobinę perfum można rozetrzeć także na ubraniu bądź pościeli. Kropla perfum może być także zmysłowym dodatkiem do kominka zapachowego bądź olejku do masażu. BEZPIECZEŃSTWO:

Perfumy naturalne, bez zawartości alkoholu.


  • Producent: Song Of India
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NITAI_SOI-266
  • EAN: 1100000051961