Sorter kula z foremkami w kształcie zwierząt Technok

Sorter w kształcie kuli to fascynująca i edukacyjna zabawka, która wprowadza dzieci w świat logicznego myślenia i rozwija ich umiejętności poznawcze w sposób przyjemny i interaktywny. Urocze foremki w kształcie zwierzątek dodadzą atrakcyjny i przyjazny akcent do całości zestawu.Kolorowa kostka...
16,78

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,98 zł

Opis

Sorter w kształcie kuli to fascynująca i edukacyjna zabawka, która wprowadza dzieci w świat logicznego myślenia i rozwija ich umiejętności poznawcze w sposób przyjemny i interaktywny. Urocze foremki w kształcie zwierzątek dodadzą atrakcyjny i przyjazny akcent do całości zestawu.

Kolorowa kostka posiada otwory o różnych kształtach, stanowiąc platformę do nauki dopasowywania foremek. Kształty prezentują różne zwierzątka, co umożliwia dzieciom zaznajomienie się z nimi w trakcie zabawy. Zabawka dostarcza nie tylko radości z eksploracji, ale również kształtuje zdolności rozpoznawania kształtów oraz rozwija umiejętności koordynacyjne i manualne.

Zestaw foremek w kształcie uroczych zwierzątek w różnych kolorach, stanowi świetne narzędzie do nauki. Foremki można wykorzystać również do zabawy w piaskownicy. Każda z nich została starannie zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, a jednocześnie dostosowana do wygodnego trzymania i manipulowania przez najmłodszych.

Dzieci zachęcane są do dopasowywania foremek do odpowiedniego otworu na kostce, co wpływa na rozwój umiejętności motorycznych, ale także doskonali zdolności logicznego myślenia. Ta interaktywna zabawa nie tylko dostarcza dzieciom rozrywki, ale przyczynia się do rozwoju wyobraźni.

Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych!

Jeżeli zależy Państwu na wybranym kolorze prosimy o informację w komentarzu do zamówienia. Postaramy się wysłać wybrany wzór.

Zestaw zawiera:

sorter w kształcie kuli,

foremki

Sorter kula z foremkami w kształcie zwierzątek to innowacyjne narzędzie edukacyjne, które pomaga dzieciom rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności w sposób przyjazny i angażujący. Ta zabawa stanowi świetne połączenie nauki i rozrywki!

Wymiary zabawki:15x15

Wiek: 1+

Szczegóły - Sorter kula z foremkami w kształcie zwierząt Technok

  • Producent: Technok
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 210x134 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037603237
  • EAN: 4823037603237

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>