Sotis Amulet Ochronny Algiz, brąz

Amulet Ochronny Algiz wykonany z brązu. Pomoże Ci bezpiecznie otworzyć się na duchowe przewodnictwo, kontakt ze swoim Wyższym JA oraz nowe sytuacje i możliwości. Pomaga w zrozumieniu procesów i problemów na drodze rozwoju duchowego. Zastosuj go przy problemach psychiczno - depresyjnych, fobiach i...
28,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,00 zł

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

Opis

Amulet Ochronny Algiz wykonany z brązu. Pomoże Ci bezpiecznie otworzyć się na duchowe przewodnictwo, kontakt ze swoim Wyższym JA oraz nowe sytuacje i możliwości. Pomaga w zrozumieniu procesów i problemów na drodze rozwoju duchowego. Zastosuj go przy problemach psychiczno - depresyjnych, fobiach i lękach.

Algiz emanuje jedną z najsilniejszych energii związanych z istnieniem. Daje ochronę swojej autonomii i wiary. Uczy, że ważna jest odwaga w obliczu strachu, a nie jego brak, bo lęk jest dla nas przestrogą, że należy podjąć działania obronne. Algiz symbolizuje ochronę pochodząca od Wyższego Ja. Swojego właściciela obdarza bożą opieką i uduchowieniem, odwagą w działaniu i szczęściem. Pomaga przyciągnąć pozytywne zbiegi okoliczności w świecie fizycznym oraz w realizacji planów.

Talizman ma średnicę 2,2 cm i wykonany jest z brązu.

Szczegóły - Sotis Amulet Ochronny Algiz, brąz

  • Materiał: brąz
  • Producent: Sotis
  • Waga (g): 3.200
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: SOTIS40B

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>