Speakout 3rd Edition B2. Split 1. Students Book and Workbook + Książka w wersji cyfrowej

  • 9781292440705
  • 48 godzin + czas dostawy
Speakout 3rd Edition B2. Split 1. Students Book and Workbook + Książka w wersji cyfrowej do nauki języka angielskiego skierowany do osób dorosłych i studentów. Sprawdzona i ceniona metodyka, zupełnie nowy, autentyczny i praktyczny materiał (w tym od BBC Studios) oraz nowatorskie rozwiązania cyfrowe...
114,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 114,90 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Speakout 3rd Edition B2. Split 1. Students Book and Workbook + Książka w wersji cyfrowej do nauki języka angielskiego skierowany do osób dorosłych i studentów. Sprawdzona i ceniona metodyka, zupełnie nowy, autentyczny i praktyczny materiał (w tym od BBC Studios) oraz nowatorskie rozwiązania cyfrowe czynią Speakout 3rd edition idealnym wyborem na zajęcia z dorosłymi. Zależnie od wybranego wariantu, Split to połowa pełnego podręcznika lub połączenie połowy podręcznika i połowy zeszytu ćwiczeń, dostępne w dwóch wygodnych częściach - Split 1 oraz Split 2.


O serii

Speakout 3rd edition to wszystko, co najlepsze w dziedzinie nauczania dorosłych zebrane w jednym kursie, opracowanym przy współudziale nauczycieli i uznanych partnerów! Sprawdzona i ceniona metodyka, zupełnie nowy, autentyczny i praktyczny materiał (w tym od BBC Studios) oraz nowatorskie rozwiązania cyfrowe czynią Speakout 3rd edition idealnym wyborem na zajęcia z dorosłymi. Speakout 3rd edition: przeznaczony na zajęcia ze studentami i dorosłymi kursantami, 8 poziomów zaawansowania, od A1 do C1-C2 (GSE 22-90), British English, sylabus oparty na Global Scale of English, materiał na 90-120 godzin na każdym poziomie, 100% nowego materiału, nowa szata graficzna i czytelny układ treści, efekt współpracy z BBC Studios, wykorzystujący nowe autentyczne materiały wideo, imponujący pakiet materiałów cyfrowych, w tym ćwiczenia Speak Anywhere z funkcją rozpoznawania mowy.

Szczegóły - Speakout 3rd Edition B2. Split 1. Students Book and Workbook + Książka w wersji cyfrowej

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9781292440705

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również