Splat Professional Biocalcium Toothpaste pasta do zębów wybielająca i wzmacniająca 100 ml

  • Splat
  • 4603014001092
Pasta do zębów Professional Biocalcium od marki Splat, gwarantuje odbudowę szkliwa i bezpieczne wybielanie. Formuła wzbogacona o składniki aktywne, wzmacnia szkliwo i zmniejsza nadwrażliwość zębów już po kilku dniach stosowania. Enzymy papainy połączone z Polydonem, zapobiegają powstawaniu osadu i...

14.69 zł

Cena za L : 146.9zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pasta do zębów Professional Biocalcium od marki Splat, gwarantuje odbudowę szkliwa i bezpieczne wybielanie. Formuła wzbogacona o składniki aktywne, wzmacnia szkliwo i zmniejsza nadwrażliwość zębów już po kilku dniach stosowania. Enzymy papainy połączone z Polydonem, zapobiegają powstawaniu osadu i kamienia, a wodorowęglan sodu przywraca pH jamy ustnej i dba o zdrowie dziąseł. Cząsteczki hydroksyapatytu działają podobnie jak plomba - wypełniają mikrouszkodzenia na powierzchni szkliwa. Pasta zawiera również Sp. White System, który bezpiecznie wybiela i poleruje szkliwo na połysk. Professional Biocalcium zapewnia świeży oddech na długi czas. 

Pasta nie zawiera fluorutriklosanu, chlorheksydyny, sztucznych barwników, produktów ropopochodnych, fosforanów oraz alkoholu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Splat Professional Biocalcium Toothpaste pasta do zębów wybielająca i wzmacniająca 100 ml

  • Producent: Splat
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4603014001092
  • EAN: 4603014001092