NOWOŚĆ Spodoby na nudę. Jesień + CD

Spodoby na nudę. Jesień + CD

  • 9788365915931
  • 1 dzień + czas dostawy
Przedszkolne zabawy i piosenki, które odmienią zwykły dzień. Sposoby na nudę. Jesień to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i...

24.25 zł

-3%

25.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przedszkolne zabawy i piosenki, które odmienią zwykły dzień.

Sposoby na nudę. Jesień to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci.

Każda z załączonych tu aktywności nawiązuje tematycznie do okresu jesiennego i czynności związanych z tą porą roku, zatem propozycje tu zawarte na pewno sprawdzą się podczas długich jesiennych dni w przedszkolu zarówno tych pochmurnych, jak i tych mieniących się złotem.

W skład publikacji wchodzą:

  • książka, w której znajduje się ponad 100 propozycji zabaw: ruchowych (w tym zabaw do piosenek), paluszkowych, zabaw w kole, masażyków, ćwiczeń rytmicznych, wierszyków do rysowania i innych;
  • płyta CD z 12 piosenkami o tematyce jesiennej (i podkładami do nich).

Jest to propozycja przeznaczona dla nauczycieli wychowania przedszkolnego przedstawione tu pomysły wykorzystują fakt, że naturalną aktywnością dziecka jest zabawa, a dzięki swojej różnorodności wpływają na jego wszechstronny rozwój.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Spodoby na nudę. Jesień + CD