Spójrz uważnie cz.2

pójrz uważnie to kompleksowy materiał pomocny w usprawnianiu percepcji wzrokowej, nauki liter i czytania oraz stymulujący lewą półkulę mózgową i zależne od niej funkcje intelektualne i mowę. Publikacja skierowana jest do terapeutów pedagogicznych, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych...
22,00 * 27,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,00 zł

Opis

pójrz uważnie to kompleksowy materiał pomocny w usprawnianiu percepcji wzrokowej, nauki liter i czytania oraz stymulujący lewą półkulę mózgową i zależne od niej funkcje intelektualne i mowę. Publikacja skierowana jest do terapeutów pedagogicznych, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego. Seria Spójrz uważnie składa się z 3 części, pierwsza zawiera 50 propozycji zadań polegających na linearnym wyszukiwaniu na karcie podkreślonych na początku liter, sylab lub wyrazów. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi do zadań. Proponowane ćwiczenia są uniwersalne, można je wykorzystać podczas zajęć indywidualnych oraz w pracy grupowej w przedszkolu, szkole lub gabinetach terapeutycznych.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Spójrz uważnie cz.2"?
Autorami książki są Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński.
Są autorami niewielu podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Treść Spójrz uważnie cz.2 składa się z 120 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Kiedy wydano podręcznik?
Ten podręcznik wydano w 2019 roku. Podręcznik "Spójrz uważnie cz.2" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Spójrz uważnie cz.2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>