Sport&Fun Run ALEX Outlet

  • 590601802149333
Gra Sport & Fun Run Oto seria gier i zabaw sportowych, w której znajdziesz wyścig w workach, rzut do worka, skakankę, slalom z woreczkami i wiele innych!Zestaw RUN to nie tylko wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla najmłodszych, ale także idealna propozycja spędzania wolnego czasu dla całych...

29.45 zł

-40%

49.08 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Gra Sport & Fun Run

Oto seria gier i zabaw sportowych, w której znajdziesz wyścig w workach, rzut do worka, skakankę, slalom z woreczkami i wiele innych!

Zestaw RUN to nie tylko wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla najmłodszych, ale także idealna propozycja spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. Doskonale sprawdzi się jako pomoc przy organizowaniu imprez urodzinowych.

Zawarte w opakowaniu atrakcje zapewnia masę emocji i przyprawia o salwy śmiechu. Spędzony wspólnie czas będzie dla was odskocznia od codzienności i wspaniałą zabawą, a ruchowe ćwiczenia zapewnią prawidłowy rozwój dziecka i zachęcą najmłodszych do aktywnego wypoczynku oraz pomogą w budowaniu pozytywnych relacji, bo przecież nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa.

W zestawie znajduje się, aż 9 różnych zabaw w kilku wariantach, zarówno indywidualnych, jak i drużynowych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Sport&Fun Run ALEX

  • EAN: 590601802149333
  • Wymiary: 41,5x28x10 cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590601802149333