Spotkanie ze Słowem. Karty pracy do religii dla I klasy gimnazjum Outlet

Karty pracy do podręcznika Spotkanie ze Słowem dla pierwszej klasy gimnazjum. Spis treści: Bóg na ludzkich drogach Słowo Boga do człowieka Słowo Boga prowadzi lud Boży Słowo stało się Ciałem Słowo Boże rozszerzało się.
8,04 * 14,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,41 zł

Opis

Karty pracy do podręcznika Spotkanie ze Słowem dla pierwszej klasy gimnazjum.

Spis treści:

 • Bóg na ludzkich drogach
 • Słowo Boga do człowieka
 • Słowo Boga prowadzi lud Boży
 • Słowo stało się Ciałem
 • Słowo Boże rozszerzało się.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Spotkanie ze Słowem. Karty pracy do religii dla I klasy gimnazjum"?
Książka "Spotkanie ze Słowem. Karty pracy do religii dla I klasy gimnazjum" jest opracowaniem zbiorowym, czyli w przygotowywanie zawartości zaangażowanych było szersze grono osób.


Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Spotkanie ze Słowem. Karty pracy do religii dla I klasy gimnazjum" został przygotowany przez Wydawnictwo Święty Wojciech.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Ile stron ma ta pozycja?
52 stanowi objętość stronicową książki Spotkanie ze Słowem. Karty pracy do religii dla I klasy gimnazjum.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii podręczników należy "Spotkanie ze Słowem. Karty pracy do religii dla I klasy gimnazjum"?
Tytuł należy do serii "SPOTKANIE ZE SŁOWEM".
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Spotkanie ze Słowem. Karty pracy do religii dla I klasy gimnazjum

 • Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha
 • Seria Spotkanie Ze Słowem
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 52
 • Format: 16.5 x 23.5
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978837516383433
 • ISBN: 9788375163834

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>