Spotykamy się z żywym Słowem 7. Podręcznik do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Podręcznik nr KR-31-01/10-KR-1/12 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie siódmej szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodny z programem nauczania nr AZ-3-02/13.
18,99 * 21,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,60 zł

Opis

Podręcznik nr KR-31-01/10-KR-1/12 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie siódmej szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodny z programem nauczania nr AZ-3-02/13.

FAQ

Sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Spotykamy się z żywym Słowem 7. Podręcznik do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej"?
Tadeusz Panuś, Renata Chrzanowska, Monika Lewicka są autorami tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Spotykamy się z żywym Słowem 7. Podręcznik do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki numer zgodności MEN ma ten podręcznik szkolny?
KR-31-01/10-KR-1/12 to nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu nadania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami jakościowymi.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Ile stron ma ta pozycja?
283 to liczba stron Spotykamy się z żywym Słowem 7. Podręcznik do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną grafikami. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do której klasy i na jakim etapie nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas Szkoła podstawowa 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Podręcznik wydano do nauki przedmiotu religia.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Spotykamy się z żywym Słowem 7. Podręcznik do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>