Sprytna plastelina metaliczna lśniąca srebrna ss020 Outlet

Błyszcząca, okazała i unikatowa, nieustannie fosforyzuje i błyszczy. Jest to najlepsze lekarstwo jakie możecie znaleźć na stres. Rozciągaj, zwijaj, rozrywaj i patrz jak plastelina mieni się i błyszczy. Sprytna Plastelina to innowacyjna masa plastyczna, która nigdy nie zmienia swoich właściwości....

30.31 zł

-47%

56.99 zł

Dodaj do schowka

Opis


Błyszcząca, okazała i unikatowa, nieustannie fosforyzuje i błyszczy. Jest to najlepsze lekarstwo jakie możecie znaleźć na stres. Rozciągaj, zwijaj, rozrywaj i patrz jak plastelina mieni się i błyszczy.

Sprytna Plastelina to innowacyjna masa plastyczna, która nigdy nie zmienia swoich właściwości. Plastelinę można rozciągać, ugniatać, rwać, formować, robić z niej odbijające się piłki oraz wiele, wiele innych. Właściwości Sprytnej Plasteliny powodują, że jest nietuzinkową masą, która rozbawi każde dziecko, będzie fajnym gadżetem dla nastolatka i idealnym rozwiązaniem antystresowym dla osoby dorosłej. Plastelina znajduje też zastosowanie w terapii ręki. Sprytna Plastelina nie tłuści i nie brudzi rąk, nigdy nie wysycha.

Wyprodukowano w U.S.A.
Wiek od 3 lat, ale sugerowany wiek od 8 lat.
Przechowuj plastelinę w pojemniku. Uwaga na tkaniny!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Sprytna plastelina metaliczna lśniąca srebrna ss020

  • Producent: Artyzan (Kreatywne Maluchy)
  • Seria Plastelina metaliczna
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 859416476014333
  • EAN: 859416476014333
  • Wymiary: 10.5x10.5x3 cm