Sprytne kółka. Pojazdy i maszyny Outlet

Interaktywna kolekcja obrazków przedstawiająca różnego rodzaju pojazdy oraz maszyny budowlane i rolnicze. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają te, które już rozpoznają.
13,31 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,82 zł

Opis

Interaktywna kolekcja obrazków przedstawiająca różnego rodzaju pojazdy oraz maszyny budowlane i rolnicze. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają te, które już rozpoznają.

Tytuł "Sprytne kółka. Pojazdy i maszyny" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Książeczka pt. "Sprytne kółka. Pojazdy i maszyny" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat maszyn!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów też pozostałe części z serii "SPRYTNE KÓŁKA".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Sprytne kółka. Pojazdy i maszyny została udostępniona przez Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.