Sprytne kółka. Zwierzęta wokół nas Outlet

Interaktywna kolekcja obrazków przedstawiająca popularne i mało znane zwierzęta żyjące wokół nas. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają zwierzęta, które już rozpoznają.
13,31 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,82 zł

Opis

Interaktywna kolekcja obrazków przedstawiająca popularne i mało znane zwierzęta żyjące wokół nas. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają zwierzęta, które już rozpoznają.

Historyjka "Sprytne kółka. Zwierzęta wokół nas" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Sprytne kółka. Zwierzęta wokół nas" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Jest to idealna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i kup również następne książki z cyklu "SPRYTNE KÓŁKA".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Sprytne kółka. Zwierzęta wokół nas" udostępniło Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.