Sprytne kółka. Zwierzęta z różnych stron Outlet

Interaktywna kolekcja obrazków, przedstawiająca popularne i mało znane zwierzęta żyjące na różnych kontynentach. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają zwierzęta, które już rozpoznają.
12,10 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,65 zł

Opis

Interaktywna kolekcja obrazków, przedstawiająca popularne i mało znane zwierzęta żyjące na różnych kontynentach. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają zwierzęta, które już rozpoznają.

Tytuł "Sprytne kółka. Zwierzęta z różnych stron" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź także kolejne bajki z serii "SPRYTNE KÓŁKA".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Sprytne kółka. Zwierzęta z różnych stron" opublikowało Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz też inne tytuły tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.