Śrubokręt, Wkrętarka dla dzieci z zestawem śrub Cass film

Śrubokręt, Wkrętarka dla dzieci z zestawem śrub, Walizka - Design & DrillNauka przez zabawę!Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc...

173.62 zł

-3%

178.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Śrubokręt, Wkrętarka dla dzieci z zestawem śrub, Walizka - Design & Drill
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Projektuj i wierć z Design & Drill(R), prostą gamą zabawek konstrukcyjnych, która zainspiruje młode umysły i pomoże ćwiczyć umiejętności motoryczne potrzebne w życiu. Seria zabawek pozwala opanować dzieciom wczesną naukę w zakresie dziedzin STEM - technologii, inżynierii i matematyki.
Wzmocnij wyobraźnię i daj się ponieść kreatywności za pomocą Design & Drill. Przenośna walizka ze śrubkami i elektrycznym śrubokrętem, sprawi, że Twój mały majsterkowicz będzie pochłonięty zabawą nawet kilka godzin. Bez konieczności podłączenia do gniazdka, wystarczy włożyć baterię do śrubokrętu i gotowe. Twoje dziecko może zacząć projektować kolorowe wzory i obrazki. Poszczególne elementy można wykorzystać do nauki barw. Co więcej, wkręcanie śrubek wymaga precyzji ruchów ręki, dzięki czemu dziecko ćwiczy i rozwija zdolności manualne. Wszystko znajduje się w wygodnej i praktycznej walizce z zamknięciem, która służy jako tablica do przykręcania.
Zestaw zawiera śrubokręt z różnymi końcówkami, śruby i tablicę do przykręcania.
STEM DLA NAJMŁODSZYCH!
Zestawy zabawek konstrukcyjnych od Learning Resources pobudzają wyobraźnię i wprowadzają w świat małej inżynierii i mechaniki. Precyzyjne mechanizmy zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność. Wszystkim zestawom zabawek przyświeca idea STEM, która łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Oznacza to, że twój młody naukowiec nauczy się budowania oraz rozwinie wiedzę z zakresu nauk ścisłych.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Zestaw zawiera: 60 śrub w 5 kolorach, elektryczny śrubokręt (wkrętarkę) z 3 różnymi końcówkami (gwiazdkowa, płaska i nasadowa), przewodnik z ćwiczeniami oraz tablicę składaną w walizkę.
Dzieci uczą się podstaw prostej inżynierii, jednocześnie rozwijając umiejętności motoryczne przy pomocy narzędzi zaprojektowanych specjalnie dla małych rączek.
Zabawka uczy: liczenia, kolorów oraz kształtów.
Dzieci mogą przykręcać śrubki zgodnie z ćwiczeniami pokazanymi w dołączonym przewodniku lub tworzyć swoje własne obrazki.
Śrubokręt wymaga 3 baterii AA (brak w zestawie).
Wymiary opakowania: 20,5 cm x 27 cm x 10 cm.
Kategoria wiekowa: 3+.
Uwaga: chronić dzieci przed połknięciem małych elementów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Śrubokręt, Wkrętarka dla dzieci z zestawem śrub Cass film

  • Wiek: 3+
  • Rok wydania: 2021
  • Wymiary: 270x205x100 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 086002041173
  • EAN: 086002041173