Stacyjkowo zaprasza naklejaj raz po raz stacyjkowo Outlet

Baw się naklejkami wielokrotnego użytku. Możesz je przyklejać,ile razy chcesz. Wykorzystaj je do ożywienia sceniki, a potem odklej i umieść w innym miejscu. NAKLEJAJ RAZ PO RAZ!
5,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,29 zł

Opis


Baw się naklejkami wielokrotnego użytku. Możesz je przyklejać,ile razy chcesz. Wykorzystaj je do ożywienia sceniki, a potem odklej i umieść w innym miejscu. NAKLEJAJ RAZ PO RAZ!

Książeczka "Stacyjkowo zaprasza! Naklejaj raz po raz" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Stacyjkowo zaprasza! Naklejaj raz po raz" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Ładne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź również pozostałe części z serii "Stacyjkowo".

Jest to dość krótka produkcja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Stacyjkowo zaprasza! Naklejaj raz po raz" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.