Stanlab Witamina C (kwas l-askorbinowy) naturalne czyszczenie basenów 1 kg

Nazwa: kwas L-askorbinowy Wzór chemiczny: C6H8O6 Gatunek: czysty do analizy Data ważności: 2 lata od daty produkcji Dystrybutor: Stanlab

59.76 zł

-5%

62.90 zł

Cena za kg : 59.76zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zastosowanie witaminy C

Witamina C w tej postaci nie jest przeznaczona do spożycia za to może być wykorzystywana do wszelkiego rodzaju analiz chemicznych, w kosmetyce oraz domowej chemii. Sprawdzi się w produkcji domowych środków czystości lub jako środek do czyszczenia basenów. Posiada świetne właściwości antyoksydacyjne, które sprawiają, że dodanie jej do domowych preparatów do sprzątania wzmacnia ich działanie.

Informacje o opakowaniu

Opakowanie zawiera 1 kg witaminy C (kwasu L-askorbinowego) bezzapachowej, czystej do analizy. Produkt nie przebadany mikrobiologiczny. Nie nadaje się do spożycia. Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci.  Kwas L-askorbinowy pakowany jest w białe butelki z niebieskimi nakrętkami. Zawiera 1 kg witaminy C (wystarcza na ok. 300 porcji).

Producent Stanlab

P.P.H. Stanlab od 2000 r. zajmuje się produkcją wysokiej jakości preparatów i substancji chemicznych. Ponad 3000 różnorodnych produktów wytwarzanych jest w specjalistycznych laboratoriach.

Nazwa: kwas L-askorbinowy

Wzór chemiczny: C6H8O6

Gatunek: czysty do analizy

Data ważności: 2 lata od daty produkcji

Recenzje

Ocena 

idealny w okresie przejściowym czyli jesienno-zimowym i zimowo-jesiennym. ma same zalety!:)

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Stanlab Witamina C (kwas l-askorbinowy) naturalne czyszczenie basenów 1 kg

  • Producent: Stanlab
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: STANLAB04
  • EAN: 1100000026532