Star Wars E8 RP Rozsuwany miecz świetlny, Luke Hasbro

BladeBuilders - rozsuwane jednym ruchem miecze głównych bohaterów Gwiezdnej Sagi! Wkrocz w sam środek akcji i przygód w świecie Gwiezdnych wojen! Odkryj ekscytujące historie opisujące walkę Dobra ze Złem we wszechświecie pełnym bohaterów, złoczyńców i kosmitów. Chociaż kiedyś przeznaczeniem Dartha...

48.63 zł

-42%

83.70 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt
  • Chyba każdy z nas pamięta emocjonujący świat Gwiezdnych Wojen, który pojawiał się w życiu każdego dziecka już od najmłodszych lat. Nie inaczej dzieje się w świecie współczesnym – pomimo wielu lat tradycji związanych z Gwiezdnymi Wojnami, fascynujące przygody wciąż cieszą się dużą popularnością i przyciągają coraz więcej miłośników międzygwiezdnych podróży.

Nie powinno więc dziwić, gdy po obejrzeniu kilku walk rycerzy Jedi, dziecko marzy o posiadaniu własnego miecza świetlnego. Nic bardziej prostego! Firma Hasbro przygotowała wyjątkowy, rozsuwany miecz świetlny Star Wars należący niegdyś do Luke’a. To jedna z najbardziej znanych postaci sagi Gwiezdnych Wojen. Wszystko wskazywało na to, że zostanie najważniejszym z rycerzy Jedi i do końca życia będzie bronił dobra, tymczasem Luke wybrał złą stronę mocy i stał się Darthem Vaderem. Posiadając w swoim asortymencie miecz Jedi sam możesz zdecydować, czy wzorem Luka wybierzesz ciemną stronę mocy czy będziesz do końca walczył po stronie rycerzy Jedi w obronie tych, którzy sami nie są w stanie walczyć. Zapraszamy do fascynującej przygody pełnej niespodziewanych zwrotów akcji, emocjonujących walk ze złoczyńcami i wyjątkowych podróży kosmicznych!

Postacie z ulubionych seriali i bajek animowanych w wydaniu zabawkowym – idealne do codziennych zabaw i podróży w wyobraźni najmłodszych. To właśnie tego typu zabawki znajdziesz w ofercie firmy Hasbro, która od lat dostarcza do sklepów na terenie całego kraju zabawki najwyższej jakości! Od lat cieszy się zaufaniem rodziców i dziecięcymi uśmiechami, które są najlepszym potwierdzeniem wyjątkowości produktów proponowanych przez Hasbro.

Wkrocz w sam środek akcji i przygód w świecie Gwiezdnych wojen! Odkryj ekscytujące historie opisujące walkę Dobra ze Złem we wszechświecie pełnym bohaterów, złoczyńców i kosmitów. Chociaż kiedyś przeznaczeniem Dartha Vadera było zostać jednym z największych rycerzy Jedi, uległ ON wpływom strachu i nienawiści, przechodząc na Ciemną Stronę Mocy oraz wprowadzając galaktykę w jeden z najmroczniejszych okresów jej historii...

Zawartość i cechy zestawu:

  • miecz "świetlny" Luke'a Skywalkera,
  • wygląd miecza wzorowany na filmowym,
  • możliwość rozsunięcia jednym ruchem nadgarstka,
  • możliwość personalizacji przy użyciu innych zestawów BladeBuilders,
  • dzięki specjalnej konstrukcji możliwość połączenia z mieczem świetlnym Mistrza (sprzedawany oddzielnie).

Uwaga! Miecz nie świeci.

Wiek: od 4 lat