Star Wars.Rebels. Zadanie i naklejanie

W galaktyce nastały mroczne czasy. Siły potężnego Galaktycznego Imperium zajęły jedną z odległych planet i wprowadziły rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie załogi statku kosmicznego Duch jako nieliczni odważyli się przeciwstawić Imperium? Przygotuj się na nową...
11,04 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,12 zł

Opis

W galaktyce nastały mroczne czasy. Siły potężnego Galaktycznego Imperium zajęły jedną z odległych planet i wprowadziły rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie załogi statku kosmicznego Duch jako nieliczni odważyli się przeciwstawić Imperium? Przygotuj się na nową przygodę wraz z galaktycznymi Rebeliantami! W tej książce znajdziesz wiele zadań i łamigłówek do rozwiązania oraz fantastyczne naklejki.

Tytuł "Star Wars Rebelianci. Zadanie: Naklejanie!" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Podaruj maluchowi książeczkę "Star Wars Rebelianci. Zadanie: Naklejanie!". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Star Wars jest uwielbianą przez szkraby postacią. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tego bohatera. Star Wars zapewnia dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

"Star Wars Rebelianci. Zadanie: Naklejanie!" udostępniło Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.