Star Wars. Zadanie: Naklejanie!

Generał Leia Organa wzywa cię do walki o pokój i sprawiedliwość w galaktyce. Wraz z Rey i Finnem wstąp w szeregi Ruchu Oporu i staw czoło potędze Najwyższego Porządku. Wsiądź na pokład Sokoła Millennium i wyrusz w podróż ku nowym przygodom! W książce znajdziesz wiele zadań i łamigłówek oraz mnóstwo...
4,60 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,60 zł

Opis

Generał Leia Organa wzywa cię do walki o pokój i sprawiedliwość w galaktyce. Wraz z Rey i Finnem wstąp w szeregi Ruchu Oporu i staw czoło potędze Najwyższego Porządku. Wsiądź na pokład Sokoła Millennium i wyrusz w podróż ku nowym przygodom! W książce znajdziesz wiele zadań i łamigłówek oraz mnóstwo naklejek wielokrotnego użytku. Do zobaczenia po jasnej stronie Mocy!

Książeczka "Star Wars. Zadanie: Naklejanie!" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

"Star Wars. Zadanie: Naklejanie!" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają przedszkolakom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do fryzjera.

"Star Wars. Zadanie: Naklejanie!" opublikowało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.