Stardrops Pasta do czyszczenia The Pink Stuff 850 g

Najlepszy produkt na najcięższe plamy – patelnie, grille, płytki ceramiczne, szkło, rdzę, umywalkę, UPCV, meble ogrodowe, powierzchnie malowane i wiele innych. Pasta jest biodegradowalna, a jej receptura oparta jest na bazie oleju roślinnego. Nie zawiera także fosforanów, kwasów oraz składników...
21,99
Cena za kg : 25.87zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,30 zł

Opis

Pasta do czyszczenia The Pink Stuff jest produktem, który łączy w sobie skuteczność działania, wysoką jakość oraz uniwersalny charakter. Zapewnia natychmiastowe efekty, a my możemy obserwować, jak znikają nawet te plamy, których trudno się pozbyć. Niestraszny jej tłuszcz i kurz. Bazuje na naturalnych składnikach, dzięki czemu jest przyjazna środowisku i można używać jej bez strachu o to, że nam zaszkodzi lub uszkodzi powierzchnie, na których ją rozprowadzamy. Doskonale sprawdzi się do usuwania zabrudzeń z:

  • grilla,
  • patelni,
  • piekarnika,
  • szkła,
  • umywalki,
  • mebli ogrodowych,
  • płytek ceramicznych.

To znakomita alternatywa dla standardowych detergentów, które bazują na silnych, chemicznych substancjach, które mogą być drażniące i niebezpieczne dla zdrowia. Produkt będzie doskonałym wyborem zwłaszcza dla tych osób, które cenią sobie ekologiczne wyroby i robią zakupy w przemyślany, świadomy sposób. Pasta okaże się niezastąpiona podczas porządków zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Pomoże raz na zawsze zapomnieć o nieestetycznych zaciekach. Zdecydowanie warto mieć ją w swoim domowym wyposażeniu!

Stardrops to brytyjska marka, która specjalizuje się w produkcji środków czystości przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych. Słynie ze zróżnicowanego asortymentu, który cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów w wielu państwach. W ofercie posiada m.in.: płyny do podłóg, spraye czyszczące oraz wybielacze.

Szczegóły - Stardrops Pasta do czyszczenia The Pink Stuff 850 g

Składniki - Stardrops Pasta do czyszczenia The Pink Stuff 850 g

Zawiera między innymi: mydło 5-15%, zawiera również perfumy. Zawiera konserwant Laurylamine Dipropylenodiamine do kontrolowania degradacji mikrobiologicznej.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed użyciem wstrząśnij butelką. W razie wątpliwości zawsze testuj na niewidocznym obszarze. Nanieś krem na wilgotną miękką ściereczkę lub gąbkę. Wytrzyj i spłucz czystą wodą. Poleruj czystą suchą ściereczką.

Przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Nie wystawiać na działanie dużych temperatur. 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ten produkt nie jest sklasyfikowany jako niebezpieczny zgodnie z GHS. Osoby o wrażliwej skórze powinny nosić rękawiczki podczas korzystania z tego produktu. Przeczytaj etykietę przed użyciem. Zawartość/pojemnik wyrzucać zgodnie z lokalnymi przepisami. 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>