Stolik edukacyjny interaktywny muzyczny pianinko

  • 1818912276258
Muzyczny stolik edukacyjny z kręcącą się małpką Interaktywny stolik posiadający wiele ruchomych elementów doskonale rozwija i poprawia zdolności manualne i motoryczne dziecka. Stolik składający się z przyjemnych dla oka, pastelowych kolorów, a także świecących i grających elementów, rozwinie zmysł...

159.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Muzyczny stolik edukacyjny z kręcącą się małpką
Interaktywny stolik posiadający wiele ruchomych elementów doskonale rozwija i poprawia zdolności manualne i motoryczne dziecka. Stolik składający się z przyjemnych dla oka, pastelowych kolorów, a także świecących i grających elementów, rozwinie zmysł wzroku i słuchu maluszka. Elementy, które można w prosty sposób wprawić w ruch, zainteresują dziecko, ucząc równocześnie, jak używać swych rączek, by dotykać tego, co widzą ich oczka. Stolik pomoże trenować mięśnie nóżek i rączek maluszka, ponadto pomoże podczas nauki samodzielnego stania i chodzenia. Funkcjonalny design zabawki pomoże dziecku zrozumienie bardzo istotnej w życiu zasady przyczynowo-skutkowej. Interaktywny stolik z wieloma aktywnościami to nie tylko pomysł na bardzo ciekawą zabawę, ale również niebanalny sposób na usprawnianie prawidłowego rozwoju maluszka.
Blacik stolika edukacyjnego składa się z kilku modułów, znajduje się na nim:
- pianinko z różnymi trybami, które nie tylko wydaje ciekawe dźwięki, ale i świeci,
- ruchoma kierownica z klaksonem,
- kolorowy sorter,
- książeczka z przekładanymi stronami, aktywująca opowiadania,
- żabka z koralikami w różnych kształtach, które należy przesuwać po labiryncie,
- autko jeżdżące dookoła kręcącej się w rytm melodii małpki.
Bardzo istotnym elementem tego stolika jest kolorowe pianinko. Klawisze oznaczone są różnymi kolorami, liczbami i główkami zwierzątek - do każdego z nich przypisana jest zupełnie inna melodia lub dźwięk. Co ciekawe - dziecko grając na pianinku sprawia, że małpka i autko ruszają się, co z pewnością zaabsorbuje każdego maluszka. By zmienić tryb efektów w pianinku, należy nacisnąć przycisk klaksonu, który znajduje się na kierownicy, a następnie nacisnąć szybko guziki pianina.
Obok znajduje się różowa kierownica z klaksonem, a także pokrętło przypominające kluczyk w stacyjce auta. Przekręcenie go uruchamia dźwięk przypominający odpalanie silnika, a także jedną z wielu melodii. Tuż pod kierownicą znajdują się dwa przyciski, ukrywające równie ciekawe odgłosy.
Stolik edukacyjny skrywa również mini sorter, w którym ukryte są 4 klocki z wesołymi minkami - jabłuszko, kółeczko, trójkącik i głowa misia. W pokrywie sortera znajdują się otwory, które umożliwiają naukę rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów do siebie.
Stolik muzyczny jest bardzo prosty zarówno w montażu, jak i demontażu. Posiada cztery nóżki w pastelowych kolorach - różowym, błękitnym, fioletowym i żółtym - każda oznaczona jest nutkami, literkami i figurami geometrycznymi. Elementy te rozstawione są po każdej stronie blatu, co gwarantuje dużą stabilność i wygodę użytkowania. Zabawka wykonana jest z bezpiecznego, nietoksycznego materiału, pozbawiona jest niebezpiecznych, ostrych kształtów. Stolik posiada certyfikat CE, zasilany jest trzema bateriami AA 1,5 V, na które miejsce znajduje się w spodniej części blatu. Przedmiot przeznaczony jest dla dzieciaków powyżej 12. miesiąca życia, zapakowany jest w estetyczne, kolorowe pudełko, dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent.
Wymiary zabawki:
- małpka: 14 cm x 15 cm,
- pianinko: 22 cm x 9 cm,
- nóżki stolika: 30 cm x 16 cm,
- złożony stolik: 49 cm x 45 cm x 44 cm.
Wymiary opakowania:
- 47 cm x 27 cm x 47 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Stolik edukacyjny interaktywny muzyczny pianinko

  • Producent Lean Toys
  • Wiek: 12-24 miesiące
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Rok wydania: 2018
  • Wymiary: 47.3x45.0x26 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912276258
  • Język: polski
  • EAN: 1818912276258