Stolik Hobby PL/EN Chicco

Zabawka ze światełkami LED uczy dziecko języka angielskiego (ponad 60 słów, zwrotów, piosenek). Mnogość atrakcji, które oferuje pozwala na rozwój wielu cech. Dziecko może obsługiwać zabawkę samodzielnie.Edukacyjna zabawka oferująca wiele elektronicznych i manualnych aktywności. Do twórczej zabawy...

170.48 zł

-32%

249.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zabawa to duża część życia małych dzieci. To właśnie dzięki codziennym zabawom poznają otaczający je świat i uczą się nowych sytuacji. Firmy specjalizujące się w produkcji zabawek dla dzieci stoją przed wielkim zadaniem i odpowiedzialnością – muszą bowiem stworzyć produkt, który zaspokoi nie tylko dziecięce oczekiwania, ale także określone wymagania rodziców. Edukacyjny Stolik Hobby to rozwiązanie proponowane przez firmę Chicco, która już od kilkudziesięciu lat działa na rynku dziecięcych zabawek.

Dzieci kochają naśladować dorosłych! Teraz mogą to robić z bezpieczną zabawką wspierajacą ich zainteresowania!

Edukacyjny Stolik Hobby to unikalne połączenie zabawy z efektywną nauką przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Producenci zadbali o dwujęzyczną wersję zabawki dzięki czemu maluch może równocześnie poszerzać swoje słownictwo w języku polskim oraz poznawać nowe słówka w języku angielskim. Stolik wyposażono w różnorakie zabawy umożliwiające rozwój konkretnych umiejętności – dziecko może samo poznawać nowe poziomy zaawansowania nauki o świecie, ale może być także wspomagane przez rodziców lub bawić się stolikiem wraz z rodzeństwem. Opcja „Mały Ogrodnik” zapewnia podstawowe zwroty i kolory warzyw i owoców, wzbogacone o nagrania dźwiękowe. „Mały Muzyk” to poznawanie świata pełnego nut, dźwięków oraz nazw instrumentów, a „Mały Artysta” umożliwia rysowanie na interaktywnym panelu.

W zestawie Stolik Hobby znajdują się następujące tryby:

  • „Mały Ogrodnik” - dotknij symboli warzyw, wyświetlonych na dotykowym ekranie, aby poznać ich nazwy i kolory oraz posłuchać zabawnych melodii.
  • „Mały Artysta” - magiczna Tablica pozwala na rysowanie, a następnie wymazywanie rysunków, aby zabawę w Małego Artystę zacząć na nowo!
  • „Mały Muzyk” - Graj na pianinku, poznawaj nuty i dźwięki. Przełóż stronę książeczki, posłuchaj dźwięków różnych instrumentów i poznaj ich nazwy!
  • „Szef Kuchni” - przekręć gałkę i słuchaj odgłosów gotowania oraz zabawnych piosenek. Dodatkowe akcesoria: sól, pieprz, oliwa i warzywa pomogą Ci przygotować pyszne danie!

Zabawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku: od roku do czterech lat.

Zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb rodziców i dzieci to podstawowy element, na który należy zwrócić uwagę w procesie tworzenia zabawek przeznaczonych dla najmłodszych. Proponowane przez Chicco produkty nie tylko bawią i uczą, ale umożliwiają także rozwój wyjątkowej więzi łączącej rodziców z dziećmi. Regularnie prowadzone badania, współpraca z licznymi specjalistami czy wieloletnie dialogi z rodzicami sprawiają, że Chicco dokładnie poznaje oczekiwania klientów i potrafi stworzyć idealne produkty, które sprostają wszelkim wymaganiom. Zapraszamy do świata zabawek Chicco!

Szczegóły - Stolik Hobby PL/EN Chicco

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt