Strażak Sam. 123 liczysz ty

W teczce znalazły się kolorowanki i książeczka z naklejkami, która sprawi, że poznawanie cyferek będzie prawdziwą przyjemnością. Strażak Sam osobiście zaprosi małych czytelników do świata cyferek i liczenia. Na następnych stronach jego przyjaciele z Pontypandy przedstawią kolejne cyferki. Dziecko z...
16,59 * 22,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,62 zł

Opis

W teczce znalazły się kolorowanki i książeczka z naklejkami, która sprawi, że poznawanie cyferek będzie prawdziwą przyjemnością. Strażak Sam osobiście zaprosi małych czytelników do świata cyferek i liczenia. Na następnych stronach jego przyjaciele z Pontypandy przedstawią kolejne cyferki. Dziecko z ochotą przystąpi do pisania ich po śladzie, a potem wykorzysta zdobytą wiedzę przy rozwiązywaniu wciągających zadań. Dziesięć kolorowanek z ulubionymi bohaterami pomoże usprawnić rączkę dziecka i rozwinąć jego wyobraźnię.

Książeczka "Strażak Sam. 123 liczysz ty" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Strażak Sam. 123 liczysz ty" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Oto iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jest to dość krótka produkcja - ma 34 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Strażak Sam. 123 liczysz ty" została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.