Stretch Screamer. Duch

Duch to kolejna figurka akcji, którą możesz rozciągać, ściskać i zgniatać. Nagraj swój głos, a usłyszysz, jak zmienia się w głos Ducha! Świecące hipnotyczne oczy, rozciągliwość i krzyk to jego cechy rozpoznawcze.   Wymagane 3 baterie AAA (zestaw posiada baterie do celów dmonstracyjnych).
122,40 * 136,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 115,60 zł

Opis

Czy twoje dziecko jest fanem przerażających i nieco mrocznych klimatów? Uwielbia tajemnicze, pełne grozy kreskówki takie jak na przykład Scooby Doo? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z produktem firmy Cobi. Stretch Screamers to super przerażająca figurka ducha! Już sam wygląd powoduje niepokój - twarz schowana za białą maską, hipnotyzujące niebieskie ślepia, wykrzywiona w krzyku twarz!

Stretch Screamer. Duch to zabawka interaktywna, jedna z trzech figurek do rozciągania firmy Cobi. W ofercie dostępne są również Frankenstein i Mumia. Każda z figurek z serii ma funkcję nagrywania głosu, dzięki czemu Duch może krzyczeć najbardziej przejmującym wrzaskiem, jakie zdoła wydobyć z siebie dziecko. Również zwykłe słowa, nagrane przez zabawkę zostaną przekształcone w straszny głos zza światów. Co więcej, oczy ducha wibrują i świecą przenikliwym światłem, co jest szczególnie przerażające przy zgaszonym świetle. Konstrukcja zabawki pozwala na dowolne tarmoszenie produktu, bez obawy o jej zniszczenie.

Produkt jest zabawką wysokiej jakości, wyprodukowaną przez polskiego producenta Cobi. Firma ta jako priorytet stawia stworzenie bezpiecznych zabawek, wytwarzanych z najwyższej jakości surowców pochodzenia wyłącznie europejskiego. Cobi dba, by każdy z etapów produkcji zabawek zakończył się kontrolą jakości i spełnieniem wysokich norm pozwalających na uzyskanie europejskich certyfikatów (TUV Rheinland Group). Oprócz wytwarzania własnych produktów, firma zajmuje się importem i dystrybucją licencjonowanych zabawek, w tym między innymi: zestawy kreatywne, gry strategiczne, gry edukacyjne, lalki, modele do sklejania.

Duch to kolejna figurka akcji, którą możesz rozciągać, ściskać i zgniatać. Nagraj swój głos, a usłyszysz, jak zmienia się w głos Ducha! Świecące hipnotyczne oczy, rozciągliwość i krzyk to jego cechy rozpoznawcze.  

Wymagane 3 baterie AAA (zestaw posiada baterie do celów demonstracyjnych).

Szczegóły - Stretch Screamer. Duch

  • Producent: Cobi
  • Rok wydania: 2017-10-02
  • Kod producenta: GXP-606591
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 038521637610
  • EAN: 038521637610
  • Wymiary: 250x183 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bestsellery - Zabawki

Warto zwrócić uwagę na: