Studio Ghibli Spirited Away W krainie Bogów szkicownik

W Krainie Bogów - Szkicownik Ten luksusowy szkicownik przedstawia kultowe postacie z wielokrotnie nagradzanego filmu Spirited Away studia Ghibli. Wyposażony w płócienne etui, płaską oprawę, foliowaną okładkę i wyjątkowo grube strony, szkicownik Spirited Away sprawia, że pisanie i rysowanie jest...
89,99 * 99,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 87,04 zł

Opis

W Krainie Bogów - Szkicownik

Ten luksusowy szkicownik przedstawia kultowe postacie z wielokrotnie nagradzanego filmu Spirited Away studia Ghibli.

Wyposażony w płócienne etui, płaską oprawę, foliowaną okładkę i wyjątkowo grube strony, szkicownik Spirited Away sprawia, że pisanie i rysowanie jest przyjemnym doświadczeniem. Idealny dla pisarzy, artystów, kolekcjonerów i fanów animacji poszukujących jedynych w swoim rodzaju przyborów artystycznych.

Wytrzymała twarda oprawa z tkaniny z foliowym tłoczeniem, kolorowe strony końcowe i puste strony szkicownika bez linii. Wymiary 7 x 9 cali, 128 stron, papier 140 GSM bezdrzewny z certyfikatem FSC, doskonały do większości mediów artystycznych, w tym ołówków, długopisów, atramentów, pasteli, markerów i innych.

Ten szkicownik ma płaską oprawę, co ułatwia pisanie, szkicowanie i rysowanie.

Fani Spirited Away, Hayao Miyazaki i Studio Ghibli pokochają ten wysokiej jakości szkicownik. Wyjątkowy prezent dla twórców, entuzjastów animacji, kolekcjonerów i fanów japońskiej sztuki, artykułów papierniczych i popkultury.

Miyazaki jest często nazywany "japońskim Waltem Disneyem". Muzeum Ghibli jest popularnym miejscem w Tokio, odwiedzanym przez około 650 000 osób rocznie. Sześć filmów Studia Ghibli otrzymało nominacje do Oscara® w Stanach Zjednoczonych.

Spirited Away zdobył powszechne uznanie krytyków, zdobywając Oscara® dla najlepszego filmu animowanego w 2003 roku. Okrzyknięty arcydziełem, film nadal pojawia się na listach "najlepszych filmów".

Szczegóły - Studio Ghibli Spirited Away W krainie Bogów szkicownik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>