Substral Ant-Stop Spray na mrówki 750 ml

Substral na Mrówki to niezwykle skuteczny preparat owadobójczy. Zwalcza mrówki, mrówki faraona i inne insekty nielatające. Likwiduje gniazda insektów. Natychmiastowy efekt. Tworzy trzymiesięczną ochronę w formie niewidocznej, bezbarwnej bariery dla insektów. Gotowy do użycia. Spray na Mrówki:...
36,99
Cena za L : 49.32zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,99 zł

Opis

Substral Spray na MrówkiSubstral na Mrówki to niezwykle skuteczny preparat owadobójczy. Zwalcza mrówki, mrówki faraona i inne insekty nielatające. Likwiduje gniazda insektów. Natychmiastowy efekt. Tworzy trzymiesięczną ochronę w formie niewidocznej, bezbarwnej bariery dla insektów. Gotowy do użycia.

Spray na Mrówki:

  • Zwalcza mrówki, mrówki faraona i inne insekty kroczące.
  • Likwiduje gniazda mrówek.
  • Chroni do 3 miesięcy.
  • Gotowy do użycia.

Szczegóły - Substral Ant-Stop Spray na mrówki 750 ml

  • Producent: Substral
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907487100627
  • EAN: 5907487100627
  • Wymiary: 28.4 x 5.6 x 10.2 cm

Składniki - Substral Ant-Stop Spray na mrówki 750 ml

Składnik czynny: 2,2-dimetylo-3-(2-metyloprop-1-enylo)cyklopropanokarboksylan.alfa.-cyjano-3-fenoksybenzylu (nazwa zwyczajowa: Cyphenotryna). Zawartość: 2,5 g/litr /0,25% wagowych/ cyphenotryny.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20 - 30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, po których biegają szkodniki. Używać 50 ml preparatu na 1 m2. Opryskiwać miejsca przebywania i gnieżdżenia owadów; dolne części ścian, powierzchnie przy listwach podłogowych, w pobliżu rur hydraulicznych i C.O., za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ściany mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki owadów. Po upływie 24 - 48 godzin od dezynsekcji należy zmyć preparat z powierzchni, w którymi ma bezpośredni kontakt użytkownik. Na pozostałych powierzchniach preparat powinien pozostać. Po zabiegu pomieszczenia należy wywietrzyć.

Jedno opakowanie (750 ml preparatu) wystarcza na opryskanie 15 m2 powierzchni.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>