Substral Nawóz do hortensji Magiczna Siła 350 g

Substral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz interwencyjny przeznaczony do hortensji. Zabezpiecza wszystkie niezbędne do wzrostu i obfitego kwitnienia składniki. Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja jest prosta i wygodna - łączy podlewanie z nawożeniem. Wysoko wydajny koncentrat,...
18,99
Cena za kg : 54.26zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,16 zł

Opis

Substral Magiczna SiłaSubstral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz interwencyjny przeznaczony do hortensji. Zabezpiecza wszystkie niezbędne do wzrostu i obfitego kwitnienia składniki. Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja jest prosta i wygodna - łączy podlewanie z nawożeniem. Wysoko wydajny koncentrat, sprawia, że opakowanie wystarczy nawet na kilkaset litrów wody. Nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny, nie grozi przenawożeniem i wypaleniem, zapewnia szybkie i widoczne efekty. Specjalna mieszanka bogata w makro i mikroelementy zaspokoi wszystkie potrzeby twoich roślin.

Nawóz Magiczna Siła do Hortensji:

  • Specjalistyczny nawóz interwencyjny do hortensji.
  • Zapewnia składniki niezbędne do wzrostu i obfitego kwitnienia.
  • Bardzo dobrze przyswajany przez liście i korzenie.
  • Wysoka wydajność.

Szczegóły - Substral Nawóz do hortensji Magiczna Siła 350 g

  • Producent: Substral
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907487101037
  • EAN: 5907487101037
  • Wymiary: 22 x 5.5 x 14 cm

Składniki - Substral Nawóz do hortensji Magiczna Siła 350 g

Nawóz WE NPK 15+10+31% (m/m).

Azot (N) całkowity 15%, w tym amonowy 1,7%, azotanowy 9,0%, amidowy 4,3%, pięciotlenek fosforu (P2O5) 10% rozp. w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, tlenek potasu (K2O) 31% rozp. w wodzie z mieszaniną mikroskładników pokarmowych bor (B) 0,03% rozp. w wodzie, miedź (Cu) 0,07% rozp. w wodzie, schel. w EDTA, żelazo (Fe) 0,14% rozp. w wodzie, schel. w DTPA, mangan (Mn) 0,07% rozp. w wodzie, schel. w EDTA, molibden (Mo) 0,001% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0,07% rozp. w wodzie, schel. w EDTA.

Sposób przygotowania i przechowywania

Proszek rozpuścić w konewce lub zastosować specjalny dozownik na końcówkę węża. Nawożenie doglebowe i dolistne w ogrodzie.

Nawożenie doglebowe

Dawka podstawowa - 1g nawozu na 1L wody (dwie łyżeczki na konewkę 10L).

Przez cały okres wegetacji, od pierwszych oznak wzrostu roślin do końca sierpnia. Uzyskujemy szybkie przyrosty - podlewanie wokół korzeni - 2 razy w miesiącu.

Nawożenie dolistne

Dawka podstawowa - interwencyjnie 1/2g nawozu na 1L wody (1 łyżeczka na 10L).

W przypadku gdy rośliny słabo rosną, są zaniedbane, nie kwitną i wymagają szczególnej troski - podlewanie liści raz na tydzień.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

UWAGA: Nie podlewać pąków kwiatów i nie nawozić w pełnym słońcu. Nawóz można stosować nawet codziennie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>