Substral Nawóz do iglaków Magiczna Siła 350 g

Substral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz interwencyjny przeznaczony do iglaków. Szybko zakwasza podłoże, powoduje duże przyrosty oraz przeciwdziała brązowieniu igieł. Rozpuszczalny w wodzie koncentrat można stosować dolistnie i doglebowo. Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja...
17,99
Cena za kg : 51.4zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,84 zł

Opis

Substral Magiczna Siła

Substral Magiczna Siła to specjalistyczny nawóz interwencyjny przeznaczony do iglaków. Szybko zakwasza podłoże, powoduje duże przyrosty oraz przeciwdziała brązowieniu igieł. Rozpuszczalny w wodzie koncentrat można stosować dolistnie i doglebowo. Nawóz można stosować raz w tygodniu, jego aplikacja jest prosta i wygodna - łączy podlewanie z nawożeniem. Wysoko wydajny koncentrat, sprawia, że opakowanie wystarczy nawet na kilkaset litrów wody. Nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny, nie grozi przenawożeniem i wypaleniem, zapewnia szybkie i widoczne efekty. Specjalna mieszanka bogata w makro i mikroelementy zaspokoi wszystkie potrzeby Twoich roślin kwaśnolubnych takich jak: iglaki, rododendrony, azalie, różaneczniki, wrzośce, borówka amerykańska, żurawina, orchidea, kamelia czy magnolia.

Cechy produktu:

  • przeciwdziała brązowieniu igieł
  • wydajny koncentrat
  • prosta i wygodna aplikacja

Szczegóły - Substral Nawóz do iglaków Magiczna Siła 350 g

  • Producent: Substral
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906992573094
  • EAN: 5906992573094
  • Wymiary: 22 x 5.5 x 14 cm

Składniki - Substral Nawóz do iglaków Magiczna Siła 350 g

NAWÓZ WE NPK 30+10+10% (m/m). Azot (N) całkowity 30%, w tym amonowy 2,1%, azotanowy 3,3%, amidowy 24,6%, pięciotlenek fosforu (P2O5) 10% rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, tlenek potasu (K2O) 10% rozp. w wodzie z mieszaniną mikroskładników pokarmowych bor (B) 0,02% rozpuszczalny w wodzie, miedź (Cu) 0,015% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA, żelazo (Fe) 0,12% rozp. w wodzie, schelatowane w DTPA, mangan (Mn) 0,06% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA, molibden (Mo) 0,010% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0,015% rozp. w wodzie, schelatowane w EDTA.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosowanie:

Nawożenie zasadnicze (doglebowe) - przez cały okres wegetacji, uzyskujemy szybkie przyrosty - podlewanie wokół korzeni.

Nawożenie dolistne (interwencyjne) - w przypodku gdy rośliny slobo rosną, są zaniedbane, nie kwitną i wymagają szczególnej troski - polewanie igieł/ liści.

Nie podlewać młodych odrostów. Roztwór może pozostawić na liściach drobny osad. Nie polewać pąków kwiatów i nie nawozić w pełnym słońcu.

Proszek rozpuścić w konewce lub zastosować specjalny dozownik na końcówkę węża. Nawożenie doglebowe i dolistne w ogrodzie.

Nawożenie doglebowe - 2 g na 1 L wody (4 łyżeczki na 10 L) 2 razy w miesiącu.

Nawożenie interwencyjne - 1 g na 1 L wody (2 łyżeczki na 10 L) 1 raz w tygodniu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>