Substral Nawóz + humus Burza Kwiatów 1 l

Promocja:
Piękny balkon
Specjalistyczny nawóz w płynie szczególnie polecany do Surfinii i Pelargonii. Odpowiednio dobrany skład potasu i fosforu wspomaga tworzenie się pąków i przedłuża kwitnienie roślin balkonowych. Odpowiednio zbilansowany zestaw makro i mikroelementów spełnia wymogi każdej z grup roślin zapewniając...
22,99
Cena za L : 22.99zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,54 zł

Opis

Substral PodłożeSpecjalistyczny nawóz w płynie szczególnie polecany do Surfinii i Pelargonii. Odpowiednio dobrany skład potasu i fosforu wspomaga tworzenie się pąków i przedłuża kwitnienie roślin balkonowych. Odpowiednio zbilansowany zestaw makro i mikroelementów spełnia wymogi każdej z grup roślin zapewniając zdrowy wzrost. Specjalna formuła pozwala na całkowitą i szybką absorpcję nawozu, tak aby utrzymać rośliny w pełnym zdrowiu, by były silniejsze i lepiej kwitły. Nawóz ma postać koncentratu, którym należy podlać rośliny po uprzednim rozcieńczeniu. W wygodny i prosty sposób pozwala to łączyć podlewanie z nawożeniem. Nakrętka ułatwia precyzyjne dozowanie nawozu.

Nawóz w płynie Burza Kwiatów:

  • Nawóz w płynie do roślin kwitnących takich jak:
  • Surfinia, Pelargonia, Petunia, Fuksja i Begonia
  • Zapewnia obfite kwitnienie, dzięki wysokiej zawartości potasu i fosforu.
  • Wzmacnia odporność kwiatów na susze.

Szczegóły - Substral Nawóz + humus Burza Kwiatów 1 l

  • Producent: Substral
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907487103383
  • EAN: 5907487103383
  • Wymiary: 27.2 x 6.3 x 11.5 cm

Składniki - Substral Nawóz + humus Burza Kwiatów 1 l

NAWÓZ WE, Roztwór nawozowy NPK 5-3-7% (m/m) z mieszaniną mikroskładników pokarmowych: azot całkowity (N) 5%, w tym azotanowy 1,2%, amonowy 1,3%, amidowy 2,5%. Pieciotlenek fosforu (P2O5) 3% rozp. w wodzie, tlenek potasu (K2O) 7% rozp. w wodzie. Mikroelementy: miedź (Cu) 0,002% rozp. w wodzie (schelatowana EDTA), żelazo (Fe) 0,03% rozp. w wodzie (schelatowane DTPA), mangan (Mn) 0,01% rozp. w wodzie (schelatowany EDTA), molibden (Mo) 0,001% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0,002% rozp. w wodzie (schelatowany EDTA).

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować od kwietnia do października.

Pół nakrętki (7 ml) na litr wody - raz w tygodniu, w przypadku Surfinii - dwa razy w tygodniu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>