Substral Nawóz + humus do roślin zielonych 500 ml

Specjalistyczny nawóz w płynie przeznaczony do paproci i roślin zielonych. Odpowiednio zbilansowany zestaw makro i mikroelementów spełnia wymogi każdej z grup roślin zapewniając zdrowy wzrost. Specjalna formuła pozwala na całkowitą i szybką absorpcję nawozu, tak aby utrzymać rośliny w pełnym...
16,99
Cena za L : 33.98zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Substral PodłożeSpecjalistyczny nawóz w płynie przeznaczony do paproci i roślin zielonych. Odpowiednio zbilansowany zestaw makro i mikroelementów spełnia wymogi każdej z grup roślin zapewniając zdrowy wzrost. Specjalna formuła pozwala na całkowitą i szybką absorpcję nawozu, tak aby utrzymać rośliny w pełnym zdrowiu, by były silniejsze i lepiej kwitły. Nawóz ma postać koncentratu, którym należy podlać rośliny po uprzednim rozcieńczeniu. W wygodny i prosty sposób pozwala to łączyć podlewanie z nawożeniem. Nakrętka ułatwia precyzyjne dozowanie nawozu.

Nawóz w płynie Rośliny Zielone:

  • Nawóz w płynie do paproci i roślin zielonych.
  • Wzmacnia rośliny.
  • Zapobiega utracie wody i składników pokarmowych.
  • Wzmacnia odporność roślin na susze.

Szczegóły - Substral Nawóz + humus do roślin zielonych 500 ml

  • Producent: Substral
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907487103390
  • EAN: 5907487103390
  • Wymiary: 21.2 x 5.5 x 10.1 cm

Składniki - Substral Nawóz + humus do roślin zielonych 500 ml

Nawóz WE, Roztwór nawozowy NPK 7-3-5% (m/m) z mieszaniną mikroskładników pokarmowych. Azot (N) całkowity 7%, w tym azotanowy 1,7%, amonowy 3,5. Pięciotlenek fosforu (P2O5) 3,0% rozp. w wodzie. Tlenek potasu (K2O) 5% rozp. w wodzie. Miedź (Cu) 0,002% (schel. EDTA) rozp. w wodzie, żelazo (Fe) 0,03% (schel. DTPA) rozp. w wodzie, mangan (Mn) 0,01% (schel. EDTA) rozp. w wodzie, molibden (Mo) 0,001% rozp. w wodzie, cynk (Zn) 0,002% (schel. EDTA) rozp. w wodzie.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosowanie co dwa tygodnie, w dawce 7 ml (pół nakrętki) na litr wody.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Przechowywać w suchym miejscu. Przechowywać w zamkniętym pojemniku. Chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30oC.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>