Sudocrem Krem antyseptyczny dla dzieci 125 g

Sudocrem krem to produkt do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny, odparzenia, pieluszkowe zapalenie skóry. Jest odpowiedni dla dzieci, niemowląt i dorosłych. Sudocrem wspomaga regenerację skóry, działa łagodząco i ochronnie. Tworzy barierę zabezpieczającą skórę przed drażniącymi czynnikami np....

18.99 zł

-17%

22.99 zł

Cena za kg : 151.92zł

Dodaj do schowka

Opis

Sudocrem krem to produkt do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny, odparzenia, pieluszkowe zapalenie skóry. Jest odpowiedni dla dzieci, niemowląt i dorosłych. Sudocrem wspomaga regenerację skóry, działa łagodząco i ochronnie. Tworzy barierę zabezpieczającą skórę przed drażniącymi czynnikami np. moczem w przypadku odpieluszkowego odparzenia skóry. Specjalna hipoalergiczna formuła sprawia, że Sudocrem to wyjątkowy produkt, który chroni i łagodzi zaczerwienioną i wrażliwą skórę. Sudocrem jest również skuteczny w łagodzeniu innych stanów, w tym popękanej i podrażnionej skóry.

Składniki: Zinc Oxide ph. Eur. 15,25%, Benzyl Alcohol B.P. 0,39%, Benzyl Benzoate, B. P. 1,0%, Benzyl Cinnamate 0,15%, Lanolin (Hypo-Allergenic) 4% (w/w). Zawiera również: Purified Water, Liquid Paraffin, Paraffin Wax, Beeswax, Microcrystaline Wax, Sodium Benzoate, Linalyl Acetate, Propylene Glycol, Citrd Acid, Butylated Hydroxyanisole, Sodium sesquioleate, Lavender fragrance.

Sposób użycia: Stosować na umytą i osuszoną skórę, pokrywając cienką warstwą kremu. Powtarzać w miarę potrzeby. Stosować tylko do użytku zewnętrznego. W razie utrzymywania się objawów , w przypadku połknięcia lub wystąpienia miejscowego podrażnienia skontaktować się z lekarzem.

Uwaga: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników. Nie dopuszczać do kontaktu kremu z oczami, nosem i ustami.

Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane producenta: Tosara Productis LTD, Baldoyle Ind. Est. , Dublin 13 Ireland

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt