Super Hero, czyli latający pies

Pamiętacie Supermana i jego niesamowite przygody? To lepiej o nich zapomnijcie, bo oto nadciąga Hero, czyli superpies! Biszkoptowy kundelek o gładkiej sierści, nikomu niepotrzebny przybłęda pewnej nocy zyskuje niezwykłą moc i... czerwoną pelerynkę superbohatera. Od tej chwili ratuje z opresji...
11,40 * 15,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,68 zł

Opis

Pamiętacie Supermana i jego niesamowite przygody? To lepiej o nich zapomnijcie, bo oto nadciąga Hero, czyli superpies! Biszkoptowy kundelek o gładkiej sierści, nikomu niepotrzebny przybłęda pewnej nocy zyskuje niezwykłą moc i... czerwoną pelerynkę superbohatera. Od tej chwili ratuje z opresji kolejnych psich kumpli, a towarzyszy mu Kłębuszek, śnieżnobiały kociak-strachajło.

Czy Hero uratuje miejscowe psiaki? Czy Buldożer juz zawsze będzie zły? Czy przyjaciele znajdą upragniony dom? Sprawdźcie!

Regner Marek to autor książki "Super Hero, czyli latający pies".

"Super Hero, czyli latający pies" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Zbudowanie kolekcji krótkich opowieści to świetny sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książki dla dzieci w wieku 5-11 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jest to średniej długości produkcja - ma 100 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Super Hero, czyli latający pies" opublikowało Skrzat Wydawnictwo. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.