Super Mario Bros. Wyjątkowy bohater

Poznaj bohaterów Super Mario Bros. Film! Dwaj bracia hydraulicy, Luigi i Mario, księżniczka Peach, Toad, Bowser i inni. Kim są i z czym muszą się zmierzyć? Krótka książeczka w poręcznym formacie, ilustrowana kadrami z filmu, przedstawia najważniejsze postaci animacji. Opowiada o tym, jak bracia...
5,42 * 6,12 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,24 zł

Opis

Poznaj bohaterów Super Mario Bros. Film!

Dwaj bracia hydraulicy, Luigi i Mario, księżniczka Peach, Toad, Bowser i inni. Kim są i z czym muszą się zmierzyć? Krótka książeczka w poręcznym formacie, ilustrowana kadrami z filmu, przedstawia najważniejsze postaci animacji. Opowiada o tym, jak bracia trafili do grzybowego Królestwa i z czym muszą się zmierzyć. Wreszcie, kim jest wyjątkowy bohater.

Książeczka "Super Mario Bros. Wyjątkowy bohater" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Publikacja pt. "Super Mario Bros. Wyjątkowy bohater" została umieszczona w sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry pomysł, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów dla niego też kolejne części z serii "Super Mario Bros. Film".

Jest to dość krótka produkcja - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Super Mario Bros. Wyjątkowy bohater" została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.