Super Zings Figurka + Blaster Jet Seria 4 Outlet

Nowa kolekcja SuperZings Series 4 zawiera 8 BlasterJets, po 4 wzory w dwóch różnych kolorach. BlasterJets to "latające" pojazdy, które chronią (lub atakują) Kaboom City, rzucając dokładnie dyskami. Istnieją 2 projekty Hero BlasterJets i 2 projekty Villain BlasterJets. Przetrwanie lub zniszczenie...
7,73 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,50 zł

Opis

Zapraszamy do świata pełnego przygód z Super Zings Figurką + Blaster Jet Seria 4 z asortymentu outletowego. Ten produkt zawiera ekscytującą grę pełną zabaw i przygód dla małych i kreatywnych odkrywców.

Doskonały zestaw Super Zings Figurka + Blaster Jet Seria 4

Super Zings Figurka + Blaster Jet Seria 4 to ekscytujący zestaw, który składa się z losowej figurki Super Zing, losowego pojazdu BlasterJet oraz dysku do wyrzutni. Blaster Jets to latające pojazdy, które rzucane są dyskami, stanowiąc ważną część scenariusza z Kaboom City. Zestaw dostępny jest w ośmiu wyjątkowych kombinacjach, z czterema różnymi wyjątkowymi wzorami dostępnymi w dwóch ekscytujących kolorach.

Bez względu na to, czy twoje dziecko jest po stronie bohaterów, czy jest bardziej skłonne do stronników, mamy zróżnicowane wzory, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. Do wyboru są 2 projekty Hero BlasterJets i 2 projekty Villain BlasterJets. Pojazd Blaster Jet wyposażony jest w szereg inteligentnych funkcji, takich jak ruchome kółka, miejsce na figurkę SuperZing, wyrzutnię dysku oraz specjalne mocowanie, pozwalające połączyć dwa pojazdy BlasterJets.

Nieograniczone możliwości zabawy z Super Zings Figurka + Blaster Jet Seria 4

BlasterJet z serii 4 to nie tylko ciekawy dodatek do kolekcji Twojego dziecka, ale także świetna zabawka, która zapewnia godziny niewyczerpanej przyjemności. Dzieci mogą wprawić w ruch ruchome kółka pojazdu, poruszając BlasterJet po płaskich powierzchniach. Specjalne mocowanie pozwala na połączenie dwóch pojazdów BlasterJets, aby wprawić je w ruch poprzez naciśnięcie przycisku. To nie tylko doskonalenie koordynacji oko-ręka, ale także stymuluje kreatywność, inwencję i wyobraźnię dziecka.

Czy Twoje dziecko jest gotowe, aby przetrwać lub zniszczyć Kaboom City? Z Super Zings Figurka + BlasterJet Seria 4 przyszłość Kaboom City leży w rękach Twojego dziecka. Ten produkt dostarcza nie tylko świetnej zabawy, ale także stwarza okazję do nauki i rozwijania umiejętności strategicznego myślenia oraz rozwijania zdolności manualnych.

Zakochaj się w świecie SuperZings z Super Zings Figurka + Blaster Jet Seria 4! Sklep bee.pl to gwarancja szybkiej wysyłki oraz atrakcyjnej ceny. Nie zwlekaj, odwiedź naszą stronę już dziś i skorzystaj z naszej oferty. Poczuj ekscytację, jaką daje ten jedyny w swoim rodzaju produkt!

Szczegóły - Super Zings Figurka + Blaster Jet Seria 4

  • Producent: Magic Box
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 843161800938333
  • EAN: 843161800938333

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt