Super Zings - Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem

Twoje dziecko nie może się już doczekać początku roku szkolnego? W tym szczególnym dniu podaruj mu wyjątkowy prezent, który umili chwile spędzone w szkolnej ławce. Piórnik z wyposażeniem z kolorową grafiką przedstawiającą ultra rzadkiego Super Bohatera Kid Kazoom i Super Złoczyńcę Kid Fury doda...

82.91 zł

-20%

103.64 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Twoje dziecko nie może się już doczekać początku roku szkolnego? W tym szczególnym dniu podaruj mu wyjątkowy prezent, który umili chwile spędzone w szkolnej ławce. Piórnik z wyposażeniem z kolorową grafiką przedstawiającą ultra rzadkiego Super Bohatera Kid Kazoom i Super Złoczyńcę Kid Fury doda twojemu dziecku odwagi i sprawi, że na jego twarzy pojawi się uśmiech.
Piórnik Super Zings Rivals of Kaboom został wyposażony w trzy pojemne komory, zapinane na praktyczny i łatwy w użytkowaniu zamek błyskawiczny. W pierwszej z nich znajdują się niezbędne podczas szkolnych lekcji długopisy, ołówek, zakreślacze, gumka, temperówka oraz notes. W środkowej umieszczono kolorowe kredki, a ostatnią przegródkę zajmują wielobarwne flamastry. Z tak wyposażonym piórnikiem twoje dziecko może ruszać do szkoły z podniesioną głową, bez obaw podoła każdemu wyzwaniu!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Super Zings - Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem