Super Zings - Pluszak 35cm mix

Mix wozrów, towar wysyłany losowo.Świat SuperZings jest pełen niespodzianek! Daj się ponieść wyobraźni i weź udział w niezapomnianej przygodzie. Dołącz do grona Superbohaterów lub Superzłoczyńców. Zadecyduj po której stronie staniesz! Czy będziesz walczył w imię dobra? A może wesprzesz szeregi...

123.53 zł

-13%

141.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Mix wozrów, towar wysyłany losowo.
Świat SuperZings jest pełen niespodzianek! Daj się ponieść wyobraźni i weź udział w niezapomnianej przygodzie. Dołącz do grona Superbohaterów lub Superzłoczyńców. Zadecyduj po której stronie staniesz! Czy będziesz walczył w imię dobra? A może wesprzesz szeregi czarnych charakterów? Dołącz do zabawy SuperZings! Baw się wspólnie z przyjaciółmi organizując pojedynki Superbohaterów i Superzłoczyńców w mieście Kaboom City!
Zbierz całą kolekcję pluszowych maskotek przedstawiających znanych i lubianych bohaterów ze świata SuperZings. Wśród nich znajdują się ultra rzadkie postacie takie jak Kid Kazoom, Mr King, Professor K, Enigma oraz Kid Furry. Wszystkie zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku materiału i posiadają wyszywane elementy ozdobne. Świetnie spełnią swoją funkcję podczas codziennej zabawy oraz w roli przytulanki. Każda maskotka posiada 35 cm wysokości.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Super Zings - Pluszak 35cm mix